TEL: + 86-29-88890810، + 86-18629329527

ایمیل: nutrend@nutrendhealth.com

WhatsApp / Wechat: 18629329527

اسکایپ: jasontrendbt

QQ: 824533710

http://www.nutrendhealth.com

صفحه اصلی > دانش > محتوای
کشف شگفت آور پیدا کرد که نقاط کوانتومی از
May 31, 2018

یک تیم بین المللی عصاره چای و ترکیبات چای برای تولید نقطه های کوانتومی آلی، که ثابت کرد این نقطه کوانتومی عوارض ارزان تر، ساده تر و کمتر سمی است. جای تعجب است که نقطه های کوانتومی رشد سلول های سرطانی ریه را در آزمایش نیز مهار می کند. نقطه کوانتومی یک نانوذره بسیار کوچک (با عرض کمتر از 10 نانومتر)، تنها 1/4000 عرض موی انسان است. از آنجا که از ویژگی های ویژه آن نوری است، آن را یک برنامه تجاری گسترده، از سنسور، سلول خورشیدی، تلویزیون به شارژر تلفن همراه، حتی در زمینه پزشکی است. خواص فلورسنت آن می تواند به پزشکان کمک کند به طور دقیق "روشن" تومور.

مشکل این است که روند تولید نقاط کوانتومی خیلی خوب نیست، مانند سنتز حلال های کلوئیدی (سنتز کلوئیدی) که اغلب از مواد بیوشیمی خطرناک تشکیل شده است. اما یک تیم تحقیقاتی جدید بین المللی که از دانشگاه سوآنسی و موسسه فناوری KS Rangasamy در هند است، نشان می دهد که ما می توانیم با استفاده از برگ های چای رها شده نقطه کوانتومی ایجاد کنیم و این فرایند غیر سمی و ساده است. چای شناخته شده شامل انواع ترکیبات، از جمله پلی فنول، اسید آمینه، ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها است. دانشمندان اکنون مخلوط عصاره چای با سولفات کادمیوم (CdSO4) و سولفید سدیم (Na2S) برای تولید نقطه کوانتومی کادمیوم؛ سپس محققان نقطه های کوانتومی را به سلول های سرطانی ریه اعمال کردند تا آنها را آزمایش کنند تا تومور را روشن کنند. اثر چگونه است.

این تیم به سرعت متوجه شد که نقاط کوانتومی تولید شده از عصاره چای می تواند جایگزین غیر سمی برای نقاط کوانتومی ساخته شده توسط مواد شیمیایی باشد که هر دو دارای خواص فلورسانس عالی بودند. با این حال، تیم تعجب آور این بود که آنها این نقاط کوانتومی را برای مهار رشد سلول های سرطانی ریه انتظار نداشتند؛ چرا که نقاط کوانتومی به سرطان نفوذ کردند. در nanopores سلول، 80٪ سلول های سرطانی می میرند.

ساختن نقطه کوانتومی از عصاره چای ساده ترین، ارزان تر و مسمومیت کمی برای ایجاد نقطه های کوانتومی از عصاره های چای است. "بی بی سی" گزارش می دهد که هزینه سنتز شیمیایی نقاط کوانتومی در 250 تا 500 پوند در هر میکروگرم کاهش می یابد، اما هزینه نقاط کوانتومی آلی تنها 10 پوند در هر میکروگرم است و همچنین به طور تصادفی همزمان سرطان را مهار می کند. عملکرد سلول ها برای نگرانی در مورد سلول های سمی در زمینه پزشکی استفاده نمی شود.

سرطان ریه یکی از بقایای ترین بیماری در سرطان های رایج است. اگر چه نقطه های جدید کوانتومی آلی در حال حاضر تنها مهار سلول های سرطانی در ظروف آزمایشی پتری است، اما ممکن است سال ها طول بکشد برای برنامه های تجاری واقعی، اما این گروه به طور فعال به دنبال آنزیمی است که می تواند نقاط کوانتومی را برای سرطان زنده فراهم کند، اگر همه چیز خوب پیش رود، آزمایشات می تواند در حدود 2 سال انجام شود و شاید در 10 سال ما می توانیم یک درمان کاملا جدید دریافت کنیم.


یک جفت: نه

بعدی: کنفرانس توسعه دهندگان Honeysuckle 9 در Pingyi موفقیت آمیز است