TEL: + 86-29-88890810، + 86-18629329527

ایمیل: nutrend@nutrendhealth.com

WhatsApp / Wechat: 18629329527

اسکایپ: jasontrendbt

QQ: 824533710

http://www.nutrendhealth.com

روغن گل میخک

روغن گل میخک

نام محصول: روغن گل میخ
گیاه منبع: گل میخک
قسمت استفاده شده: گل
مشخصات: 85٪
ظاهر: زرد کم رنگ
تست متورد:
شماره CAS: 8000-34-8

نام محصول: روغن گل میخ

گیاه منبع: گل میخک  

قسمت استفاده شده: گل

مشخصات: 85٪

ظاهر:   P a le زرد

تست متورد:

شماره CAS: 8000-34-8

شرح:

گل میخک برای سال ها در آماده سازی دندان ها، آب نبات و آدامس برای طعم و توانایی آن برای تمیز کردن دهان استفاده شده است. با این حال بسیاری از مزایای آن را فراهم می کند. مولکول اصلی هیدروژن این است که روغن ضروری و تحریک کننده را می سازد به عنوان روغن ماساژ گرم کننده استفاده می شود. گل میخک حاوی خواص آنتی اکسیدان قوی است و از سلامت کبدی کریووا محافظت می کند. در صورت استفاده از ادویه، Clove یک طعم تند را برای هر ظرف یا دسر اضافه می کند و در عین حال از مزایای سلامتی داخلی نیز استفاده می کند. یک قطره می تواند دندان ها و لثه ها را در حین ترویج نفس تازه ای تمیز کند.

روغن گل میخ، همچنین به عنوان روغن گل میخ، روغن اساسی استخراج شده از گیاه گل میخ، Syzygium aromaticum است. این شماره CAS 8000-34-8 دارد.

روغن گل میخ یک ضد بارداری طبیعی و ضد عفونی کننده است که در اصل برای دندانپزشکی برای عنصر اصلی اوژنول استفاده می شود. همچنین می تواند در داروخانه ها بیش از مقررات به عنوان یک درمان خانگی برای کاهش درد دندان، عمدتا دندان درد خریداری شود. همچنین اغلب در بخش آروماتراپی فروشگاه های بهداشت مواد غذایی یافت می شود و در طعم برخی از داروها استفاده می شود. ماداگاسکار و اندونزی تولید کننده اصلی روغن گل میخ هستند.

 

عملکرد:

روغن گل میخ شده به عنوان داشتن طیف گسترده ای از اثرات بهداشتی ترویج شده است، اما شواهد پزشکی کافی برای حمایت از ادعاهای کلی برای استفاده از آن به عنوان یک درمان وجود ندارد. روغن کلوچه در ارتباط با بیماری های تنفسی مانند آسم و برونشیت همچنان مورد استفاده قرار گرفته است. ، درد عضلانی، کشش و کشش، آرتریت و روماتیسم. بسیاری از افراد از روغن گل میخ برای استفاده از آن استفاده می کنند.

روغن گلبرگ به طور گسترده ای در آماده سازی میکروسکوپیک استفاده می شود، زیرا آن را با بلوز کانادا مخلوط می کند و دارای شاخص مشابه مشابه برای شیشه است

روغن گل میخ به عنوان عنصری در اسپری های بازدارنده گربه همراه با روغن سیر، سدیم لوریل سولفات و سایر مواد


کاربرد:

روغن گل میخ شده در ارتباط با بیماری های تنفسی مانند آسم و برونشیت، درد های عضلانی، اسپری ها و سویه ها، آرتریت و روماتیسم استفاده شده است. بسیاری از افراد از روغن گل میخ برای اثرات ضد دردیشان برای درد بدن استفاده می کنند.


فرایند تکنولوژیکی:

TECHNOLOGICAL PROCESS.png

پکیج و ذخیره سازی:

1. 1-5 کیلوگرم با ظرف دو ظرف پلاستیکی داخل / کیسه فویل آلومینیومی در خارج. 10 کیلوگرم با ظرف دو ظرف پلاستیکی داخل / کارتن خارج. 25 کیلوگرم با ظرف پلاستیکی دو در داخل / فیبر درام در خارج و یا در انتخاب شما است.

2. در یک ظروف سرد و خشک به خوبی بسته شده ذخیره شده، دور از رطوبت و نور / گرما قوی نگه دارید.

3. عمر مفید: دو سال تحت شرایط ذخیره سازی خوب.

package.png

حمل دریایی:

shipping.png

مزایای ما :

1. منابع با کیفیت بالا و غنی از منابع طبیعی؛ مزایای طب گیاهی سنتی چینی؛ بسیاری از موسسات تحقیقاتی مرتبط و کالج ها در شیان.

2. سیستم تشخیص کامل با مجموعه کامل از دستگاه های پیشرفته کارآگاه؛ فن آوری غنی و منابع انسانی.

3. روحیه کار تیمی عالی.

4. فرهنگ سازمانی : دقیق، صادقانه، عملی، همکاری، خلاقیت !

5 کارخانه استخراج کارخانه با کارخانه مساحت 35000 متر مربع را پوشش می دهد.

6. ملاقات های خاص خود را از مشخصات تقاضا از مشخصات محصول و تقاضا در کپسول، softgels، قرص و مخلوط پودر.

7. مکانیزم قابل اطمینان برای تعمیر و نگهداری یک سرویس فست فود برای تضمین همکاری، همکاری و همکاری دائمی ما است.


Hot Tags: روغن گل میخ، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، نقل قول، خرید، قیمت پایین، در انبار، نمونه رایگان
پرس و جو