TEL: + 86-29-88890810، + 86-18629329527

ایمیل: nutrend@nutrendhealth.com

WhatsApp / Wechat: 18629329527

اسکایپ: jasontrendbt

QQ: 824533710

http://www.nutrendhealth.com

عصاره اسپیرولین Phycocyanin

عصاره اسپیرولین Phycocyanin

نام محصول: عصاره اسپیرولینا
منبع گیاهی: پودر اسپریولینا مواد غذایی
قسمت استفاده شده: بخش کامل
مشخصات: Phycocyanin 25٪
ظاهر: پودر رنگ آبی
تست متورد: UV
CAS شماره: 11016-15-2
فرمول مولکولی و وزن مولکولی: 264 kDa
فرمول ساختاری: C165H185N20O30
محتوای پروتئین: 40٪
بوی: مشخصه
حلالیت: 100٪ محلول در آب

نام محصول: عصاره اسپیرولینا
منبع گیاهی: پودر اسپریولینا مواد غذایی
قسمت استفاده شده: بخش کامل
مشخصات: Phycocyanin 25٪
ظاهر: پودر رنگ آبی
تست متورد: UV
CAS شماره: 11016-15-2
فرمول مولکولی و وزن مولکولی: 264 kDa
فرمول ساختاری: C165H185N20O30

محتوای پروتئین: 40٪

بوی: مشخصه

حلالیت: 100٪ محلول در آب


شرح:

100٪ مواد مغذی طبیعی! عصاره اسپیرولین Phycocyanin

[Phycocyanin چیست؟]

* فایکوسیانین ها پروتئین رنگدانه ای هستند که از خانواده فریبوبیبروپروتئین برداشت می شود و همچنین آلوفوسی سایین و فایکوئیدرون. آنها کارایی فتوسنتز را با جمع آوری انرژی نور در طول موجی که کلروفیل جذب می کند، افزایش می دهد.

* فایکوسیانین یک رنگ آبی روشن است که جذب نور نارنجی و قرمز، به ویژه در نزدیکی 620 نانومتر (بسته به نوع خاصی از آن)، و فلورسنس را در حدود 650 نانومتر (همچنین بسته به نوع آن) منتشر می کند.

[فرایند تولید]

* فرایند تولید فایکوسیانین از همگن سازی غشاهای سلولی ضعیف جلبک ها با استفاده از روش های اختصاصی، استخراج و جداسازی فایکوسیانین، تصفیه محصول و تثبیت آن است.

[چند کاره]

* این فلورسنت در طول موج خاصی است که به این معنی است که می تواند به عنوان یک برچسب شیمیایی استفاده شود.

* Phycocyanin جدا شده از موجودات دریایی ویژگی های راندمان بالا و سمیت کم است، و می تواند به عنوان یک غذای کاربردی استفاده می شود.

* Phycocyanin دارای پتانسیل عمده ای به عنوان آنتیاکسیدان، عامل رنگ آمیزی طبیعی، افزایش ایمنی و دارا بودن داروی ضد ویروسی، ضد سرطان و فعالیت ضد میکروبی است.

* Phycocyanin می تواند استرس اکسیداتیو را کاهش دهد و رادیکال های آزاد را مهار کند. Phycocyanin می تواند اثرات منفی از پاسخ التهابی طبیعی طبیعی بدن را کاهش دهد.

* تا کنون، مطالعات بیشتر و بیشتر نشان داده است که فایکوسیانین با جلوگیری از چرخه سلول های سلول های تومور، القاء آپوپتوز سلول های تومور و اتوفایگی فعالیت های ضد سرطان را اعمال می کند، در نتیجه فایکوسیانین می تواند به عنوان یک عامل ضد سرطان امیدوار کننده باشد.

* بنابراین، فایکوسیانین توسعه و استفاده مهم به عنوان یک داروی بالقوه است و فایکوسیانین به نقطه ی جدیدی در زمینه تحقیقات دارویی تبدیل شده است. در همان زمان، توسط متخصصان مواد غذایی به طور چشمگیری الماس غذایی نامیده می شود. محبوب عالی به عنوان رنگ آمیزی مواد غذایی طبیعی، مواد غذایی سالم و مواد آرایشی.


توابع:

1. مهار سلول های سرطانی، ضد تومور.

2. سیستم ایمنی را تقویت می کند

3. تقویت متابولیسم

4. کمک به کلسترول صدا

5. مقاومت در برابر تابش

6. عملکرد ضد اکسیداسیون

7. حفاظت و بهبود عملکرد کبد

8. بهبود سلامت دستگاه گوارش و گوارشی


درخواست فایکوسیانین:

1.Applied در زمینه مواد غذایی - رنگدانه خوراکی طبیعی

فیکوسیانین یک رنگدانه محلول در آب است، غیر سمی، آبی خالص، می تواند به طور گسترده ای در صنعت مواد غذایی و آشامیدنی به عنوان رنگ طبیعی مانند بستنی، آب نبات و کیک استفاده می شود.

2.Applied در زمینه دارویی - تحریک سلول های قرمز خون و بهبود سیستم ایمنی بدن

A.Phycocyanin اثر تحریک تولید کلنی eritrocyte است، می تواند انواع آنزیم های مهم در بدن انسان تنظیم شده است. به عنوان داروهای مواد اولیه برای ضد التهابی و تنظیم قاعدگی، آن است که عمدتا در زمینه داروسازی استفاده می شود؛

B.Phycocyanin می تواند سیستم ایمنی بدن انسان را تنظیم کند تا ایمنی را بهبود بخشد و به طور گسترده ای در زمینه محصولات مراقبت های بهداشتی استفاده شود

3.Applied در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی - کلاژن چند منظوره

Phycocyanin یک کلاس از کلاژن با آنتی اکسیدانی، مرطوب کننده، ضد آلرژی، ضد افسردگی، کراتوک و دیگر اثرات است، قادر به تغذیه و درمان پوست است، استفاده می شود در مواد افزودنی آرایشی.

4. در زمینه تحقیقات بیولوژیکی - فلورسور معرف خاص

رنگ آبی فایکوسیانین دارای خاصیت فلورسانس است، می توان آن را به عنوان یک آزمایش بیولوژیکی، شیمیایی و سیتولوژیک مورد استفاده قرار داد، اثر فلورسنت 30 برابر فلوئور + سیسین طبیعی است.


فرایند تکنولوژیکی:

TECHNOLOGICAL PROCESS.png


پکیج و ذخیره سازی:

1. 1-5 کیلوگرم با ظرف دو ظرف پلاستیکی داخل / کیسه فویل آلومینیومی در خارج. 10 کیلوگرم با ظرف دو ظرف پلاستیکی در داخل / کارتن در خارج. 25 کیلوگرم با ظرف پلاستیکی دو در داخل / فیبر درام در خارج و یا در انتخاب شما است.

2. در یک ظروف سرد و خشک به خوبی بسته شده ذخیره شده، دور از رطوبت و نور / گرما قوی نگه دارید.

3. عمر مفید: دو سال تحت شرایط ذخیره سازی خوب.

package.png

حمل دریایی:

shipping.png


Hot Tags: اسپریولینا عصاره فایکوسیانین، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، سفارشی، عمده فروشی، نقل قول، خرید، ارزان، تخفیف، قیمت، قیمت مقرون به صرفه، قیمت پایین، در انبار، نمونه رایگان
پرس و جو